Тикет на денот (среда, 11.10.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Понудата за денес е повеќе од очајна. Се играат само натпревари во некои слаби лиги, но и покрај тоа ни се потрудивме да не ве оставиме без тикет за денес. Ова е нашиот предлог супер дабл.

Госпорт – Дорчестер – 1/1 @ 1.75 во Mozzart

Госпорт е лидер во регионалната јужна дивизија во Англија, па ако продолжат со вакво темпо лесно можат да обезбедат преселба во повисок ранг. Во моментов имаат 25 бода од 10 натпревари, а на пат се да земат уште три бода. За противник го имаат тимот на Дорчестер кој е веднаш над црвената и за нив е најважно да обезбедат само навремен опстанок. Госпорт е огромен фаворит, а ние очекуваме лесна победа за нив. Типуваме 1/1 со квота 1.75 во Mozzart.

Авраншес – Мартигес – ГГ3+ @ 2.40 во Bet365

Овде имаме дуел кој ни доаѓа од третата лига во Франција. Домаќините се во многу лоша позиција и покрај тоа што се дел од црвената зона, тие на последните пет натпревари немаат победа, поточно во тој временски период запишаа три реми и два порази. Домаќините лошата серија ја прекинаа во минатото коло со убедлива победа над Ле Манш од 4-0. Овде веруваме дека двете екипи ќе одат на победа, па затоа решивме да го избегнеме конечниот исход. Наш предлог тип е ГГ3+ со квота 2.40 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.20

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*