Зголемени квоти за натпреварот Елче – Андора

Денес од 19:00 во рамките на Сегунда лигата од Шпанија се сретнуваат екипите на Елче и Андора.

Елче после 9 изиграни натпревари се наоѓа во црвената зона со вкупно 9 бода, додека Андора е на 17-то место и има само еден бод повеќе.

Екипата на Елче е благ фаворит на овој натпревар, но Андора веруваме дека нема лесно да се предадат.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9.00 зголемен на 9.50
  • 1/1 коефициент 3.40 зголемен на 3.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*