Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Копа Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 23:00 се сретнуваат екипите на Баракас Централ и Колон. Баракас во последните пет натпревари запиша две победи, два порази и едно реми, а исто таков идентичен учинок има и екипата на Колон.

Баракас Централ – Колон – 2 @ 2.88 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Колон беше 3.60, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.88 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*