Специјал тикет за натпреварот Гранада – Барселона

Денес во последниот термин за шпанската елита, екипата на Гранада ќе биде домаќин на натпреварот против Барселона.

Домаќините искрено се во катастрофална форма и на последните пет првенствени натпревари запишаа три порази и две реми. Барса пак во истиот временски период оствари четири победи и само едно реми.

Барселона е огромен фаворит на овој дуел, но ние сепак очекуваме дека Гранда ќе пружи барем мал отпор.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 5.00, a нашиот избор е:

  • 2/2
  • Повеќе од 2.5 погодоци
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*