Зголемени квоти за натпреварот Џенова – Милан

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Џенова и Милан.

Џенова досега има освоено 8 бода преку 2 победи, 2 реми и 3 порази, додека Милан има вкупно 18 бода и учинок од 6 победи, 0 реми и 1 пораз.

На овој натпревар, екипата на Милан влегува како фаворит, но веруваме дека Џенова нема лесно да се предадат.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 3.20 зголемен на 3.25
  • Жиру да постигне погодок со глава коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*