Специјал тикет за натпреварот Атлетик Билбао – Алмериа

Денес од 21:00 часот започнува новото коло во шпанската елитна лига – Ла Лига, а во премиерниот дуел ќе се сретнат екипите на Атлетик Билбао и Алмериа.

Атлетик Билбао досега имаат освоено 14 бода, додека Алмериа имаат само три преку 3 реми и 5 порази.

Баскијците на овој дуел влегуваат како огромни фаворити, па веруваме дека ќе успеат да ги земат трите бода, но се надеваме дека Алмериа нема лесно да се предаде и ќе пружат голем отпор.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*