Зголемени квоти за натпреварот Марсеј – Брајтон

Денешниот ден изобилува со натпревари од Лига Европа и конференциската лига, а еден од понудените дуели ќе се игра во Франција каде што Марсеј ќе го дочека тимот на Брајтон.

Марсеј е во катастрофална форма и на последните пет натпревари имаат исто толку неуспеси, поточно три реми и два порази. Брајтон од друга страна во истиот временски период запиша две победи и три порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Марсеј да победи со 0 примени голови коефициент зголемен од 6.50 на 7.00
  • 2/2 коефициент 3.50 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*