Специјал тикет за натпреварот Виљареал – Рен

Денес во рамките на второто коло од Лига Европа ќе се сретнат екипите на Виљареал и Рен.

Виљареал е во доста лоша ситуација и нема победа на последните четири натпревари, поточно во тој временски период остварија две реми и два порази.

Рен пак во истиот временски период нема пораз и остварија две реми и две победи.

Овде имаме дуел на две скоро изедначени екипи, па очекуваме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*