Зголемени квоти за натпреварот Порто – Барселона

Денес од 21:00 на стадионот Драгао, Порто ќе го дочека тимот на Барселона.

Порто во првото коло запиша победа против Шахтјор на гостински терен, а исто така и Каталонците беа убедливи против Антверпен.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Тареми да постигне погодок или да биде асистент коефициент 2.75 зголемен на 2.87
  • 2/2 коефициент 2.87 зголемен на 3.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*