„Super Boost“ промоција во Bet365 за натпреварот Дортмунд – Милан

Денес од 21:00 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони ќе имаме можност да погледнеме вистински дерби натпревар.

Во групата Ф ќе се сретнат екипите на Дортмунд и Милан. Дортмунд е на последната позиција бидејќи во првото коло беа поразени од тимот на ПСЖ, додека Милан изигра реми против Њукасл на натпревар без голови.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни понуди супер зголемени квоти и ова е нешто кое не смееме да го пропуштиме.

Имено станува збор за тикет со два типови и тоа само за овој натпревар каде што регуларниот коефициент е 2, а во моментов промотивно се плаќа со квота 3.

Се што треба да погодите е:

  • Жиру да има најмалку 1 удар во рамките на голот
  • Фулкруг да има најмалку 1 удар во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Чекор по чекор: Како да се регистрирате во Bet365 и да добиете 25 евра за кладење

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*