Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од боливиската Професионална лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Санта Круз и Аурора. Домаќинтие во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, додека Аурора во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Санта Круз – Аурора – 1 @ 2.50 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Санта Круз беше 3.22, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.50 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*