Зголемени квоти за натпреварот Фулам – Челзи

Денес во рамките на Премиер лигата се игра еден натпревар, поточно со тој дуел се затвора и колото.

Од 21:00 часот ќе се сретнат екипите на Фулам и Челзи. Фулам досега освои 8 бода преку 2 победи, 2 реми и 2 порази, додека Челзи е најголемото изненадување бидејќи од 6 изиграни натпревари собраа само 5 бода што е навистина премалку.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Переира да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 11 зголемен на 12
  • 1-2 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*