Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц – Група Б кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Вис Песаро и Фермана. Домаќините досега освоија само три бода, додека гостите имаат еден повеќе, односно четири.

Вис Песаро – Фермана – 1 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Вис Песаро беше 2.38, a во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*