Зголемени квоти за натпреварот Монако – Марсеј

Денес во вечерниот термин, поточно од 21:00 часот во рамките на француската Лига 1 ќе се сретнат екипите на Монако и Марсеј.

Домаќините имаа одличен почеток, но некако потфрлија во последно време, а нивната цел за оваа година е пласман во некој од европските купови. Марсеј исто така има големи амбиции, но од досега прикажаното може да заклучиме дека овој тим е во блага криза.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа само за овој натпревар:

  • 1/1 коефициент зголемен од 3.40 на 3.50
  • Головин да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 13 зголемен на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*