Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:30 се сретнуваат екипите на Тотенхем и Ливерпул. Домаќините се наоѓаат на 4-та позиција со вкупно 14 бода, додека гостите ја имаат втората позиција со 16 бода.

Тотенхем – Ливерпул – 1 @ 2.88 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Тотенхем беше 3.45, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.88 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*