Специјал тикет за натпреварот Барселона – Севиља

Денес започнува 8-то коло од шпанската Ла Лига, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на Барса и Севиља.

Барса во последниот натпревар ремизираше неочекувано од Мајорка на гостински терен, но сепак се уште се на горните позиции на табелата. Севиља од друга страна конечно врза три позитивни натпревари, поточно два пати победија и еднаш ремизираа.

Ова дефинитивно ќе биде интересен натпревар, а по тој повод ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 4.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Левандовски повеќе од 1.5 удари во рамките на голото
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*