Зголемени квоти за натпреварот Осасуна – Атлетико Мадрид

Денес од 21:30 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Осасуна и Атлетико Мадрид.

Осасуна е на 13-то место со вкупно 7 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 1 реми и 3 порази, додека Атлетико Мадрид е на 7-та позиција со вкупно 10 бода кои ги имаат освоено преку 3 победи, 1 реми и 1 пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 9.00 на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*