Зголемени квоти за натпреварот Манчестер Јунајтед – Кристал Палас

Денес од 21:00 во рамките на англискиот ЕФЛ Куп се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Кристал Палас.

Манчестер Јунајтед во последните пет натпревари запишаа три порази и две победи, додека Кристал Палас во истиот временски период оствари две победи, две реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15
  • 2/2 коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*