Натпревар со драстичен пад на коефициентот (26.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од српската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 15:00 се сретнуваат екипите на Раднички и Радник. Домаќините се на 16-то место со вкупно 3 бода, додека гостите се на 11-та позиција и имаат освоено 8 бода.

Раднички – Радник – 1 @ 1.75 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Раднички беше 2.07, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 1.75 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*