Зголемени квоти за натпреварот Панатенаикос – АЕК

Денес од 20:00 во рамките на грчката Супер лига ќе се сретнат екипите на Панатенаикос и АЕК.

Панатенаикос досега изиграа три натпревари и запишаа три победи без да примат ниту еден гол, додека АЕК исто така нема пораз, но има само една победа и две реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*