Зголемени квоти за натпреварот Барнли – Манчестер Јунајтед

Денес од 21:00 во рамките на англиската Премиер лига е закажан дуелот помеѓу Барнли и Манчстер Јунајтед.

Барнли е на претпоследната позиција со вкупно 1 бод и учинок од 1 победа и 3 реми, додека Манчестер Јунајтед успеа да собере шест бода преку 2 победи и 3 порази.

Ова дефинитивно ќе биде интересен дуел, а гостите влегуваат со фаворитска улога на овој натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој дуел ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

Касемиро да постигне гол со глава коефициент 17 зголемен на 19

Рашфорд да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*