Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од руската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:00 се сретнуваат екипите на Спартак Москва и Динамо Москва. Домаќините се на 6-та позиција со вкупно 13 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 1 реми и 3 порази, додека гостите имаат 15 бода и учинок од 4 победи, 3 реми и 1 пораз.

Спартак Москва – Динамо Москва – 1 @ 1.99 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Спартак Москва беше 2.41, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 1.99 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*