Super Boost промоција за натпреварот ЛАСК – Ливерпул

Денес од 18:45 во рамките на првото коло од Лига Европа се сретнуваат екипите на ЛАСК и Ливерпул.

Во овој натпревар тимот на Ливерпул влегува како огромен фаворит бидејќи има поквалитетни играчи во своите редови, но што се однесува до формата имаат идентични реузлтати ов последните пет дуели и двете екипи запишаа по четири победи и едно реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни ја претстави Super Boost промоцијата, а тоа се однесува на комбинација која има зголемена квота.

Станува збор за коефициент зголемен од 1.57 на 2.00, а понудената комбинација е:

  • Салах да има најмалку 1 удар во рамките на голот
  • Повеќе од 2 погодоци на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*