Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од групната фаза на Лига Европа кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Сервет и Славија Прага. Домаќините запишаа две победи, два порази и едно реми, додека гостите во истиот временски период имаат за нијанса подобар учинок, поточно остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Сервет – Славија Прага – 2 @ 1.95 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Славија Прага беше 2.38, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.95 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*