Super Boost промоција за дуелот Баерн Минхен – Манчестер Јунајтед

Денес од 21:00 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони се сретнуваат екипите на Баерн Минхен и Манчестер Јунајтед.

Баерн Минхен влегува како огромен фаворит на овој натпревар, но во никој случај не смееме да го потцениме тимот на Манчестер.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави Super Boost – бонус коефициенти за комбо тип.

Станува збор за најмалку да имаат по еден удар во рамките на голот Хари Кејн и Рашфорд, па ова делува доста реално.

Редовната квота за оваа комбинација е 1.70, а со Super Boost промоцијата коефициентот изнесува 2.10.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*