Специјал тикет за натпреварот Сосиедад – Интер

Денес од 21:00 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони се сретнуваат екипите на Реал Сосиедад и Интер.

Сосиедад во последно време не игра баш најдобро и на последните пет натпревари запишаа три реми, една победа и еден пораз, додека Интер е во одлична форма и во истиот временски период запиша пет победи.

Ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • 2
  • Двата тима да добијат картон

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*