Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лигата на шампиони кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Брага и Наполи. Домаќините на последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, а и гостите имаат буквално ист учинок како и нивниот противник.

Брага – Наполи – 2 @ 1.75 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Наполи беше 2.10, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 1.75 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*