Супер зголемени – бонус квоти за натпреварот Милан – Њукасл

Денес започнува новата сезона од најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

Во премиерниот термин од 18:45 во Милано ќе се сретнат екипите на Милан и Њукасл.

Милан започна фантастично во новата сезона, но за жал претрпеа сериозен пораз во минатото коло од градскиот ривал Интер.

Њукасл пак имаше фантастична сезона лани, па како награда за тоа добија пласман во групната фаза од Лигата на шампиони.

Најдобрата онлајн обложувалница ни претстави, Bet365, ни претстави „Super Boost“ за овој натпревар.

Всушност станува збор за комбинација која има редовна квота 2.15, а во моментов со оваа промоција коефициентот е зголемен и изнесува 3.00.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Комбинацијата за вечерашниот натпревар е:

  • Леао повеќе од 0.5 удари во рамките на голот
  • Исак повеќе од 0.5 удари во рамките на голот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*