Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на групната фаза од ЛШ во групата Г се сретнуваат екипите на Јанг Бојс и Лајпциг.

Јанг Бојс во последните пет натпревари запиша четири победи и едно реми, додека Лајпциг во истиот временски период оствари четири триумфи и еден пораз.

Јанг Бојс – Лајпциг – 2 @ 1.57 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Лајпциг беше 1.91, a во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.57 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*