Зголемени квоти за натпреварот Гранада – Жирона

Денес од 21:00 часот со натпреварот помеѓу Гранада и Жирона се затвора 5-то коло во шпанската Ла Лига.

Домаќините од четири изиграни натпревари досега забележаа три порази и една победа, па во овој натпревар влегуваат како тим кој е дел од црвената зона.

Гостите пак се најпријатното изненадување во досегашниот тек од шампионатот и во моментов се на четвратата позиција.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови  и тоа:

  • Херера да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • 0-2 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*