Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Реал Сосиедад

Денес во последниот термин од 21:00 часот во рамките на Ла Лига ќе се сретнат екипите на Реал Мадрид и Реал Сосиедад.

Реал Мадрид ја запчна фантастично оваа сезона и досега имаат 100% позитивен учинок, па оправдано се наоѓаат на лидерската позиција. Нивниот противник, тимот на Сосиедад беше во реми серија, но со победа над Гранада успеаа да ја прекинат и сега се наоѓаат на средината на табелата.

Ова дефинитивно ќе биде еден интересен и возбудлив натпревар, а по тој повод, ние решивме да ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*