Зголемени квоти за натпреварот ПСЖ – Ница

Денес од 21:00 започнува 5-то коло од француската Лига 1 каде што ќе се сретнат екипите на ПСЖ и Ница.

Домаќините во изминатите четири кола два пати кикснаа, поточно запишаа две реми и два пати победија, додека гостите после три реми резултати конечно запишаа победа во последниот натпревар.

Натпреварите помеѓу овие два ривали се секогаш возбудливи и интересни, па и овој пат очекуваме да биде така.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент 12 зголемен на 13
  • Мбапе да постигне 2+ погодоци коефициент 4.75 зголемен на 5.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*