Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од белгиската Челинџер Про Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:00 се сретнуваат екипите на РФЦ Лиж – Клуб Бриж У23. Домаќините досега собраа три бода од четири изиграни дуели, додека гостите во истиот временски период успеаа да соберат вкупно седум бода.

РФЦ – Лиж – Клуб Бриж У23 – 1 @ 1.65 во 22Bet

Почетната вредност за победа на РФЦ Лиж беше 2.30, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 1.65 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*