Специјал тикет за натпреварот Кобрелоа – С. Морнинг

Денес од 23:30 во рамките на чиленаската Примера Б се сретнуваат екиптие на Кобрелоа и С. Морнинг.

Коброелоа досега има освоено 39 бода преку 11 победи, 6 реми и 7 порази, додека тимот на С. Морнинг е на 14-то место и досега имаат освоено 25 бода, а нивниот учинок е 6 победи, 7 реми и 12 порази.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*