Зголемени квоти за натпреварот Малта – Македонија

Денес од од 20:45 повторно на програмата ќе имаме можност да ги погледнеме натпреварите од квалификациите за ЕП.

Во еден од денешните термини ќе се сретнат селекциите на Малта и македонија. Малта нема се уште освоено ниту еден бод, па со тоа шансите за пласман понатаму скоро и ги нема. Македонците од друга страна, ремито против Италија им даде малку надеж за се уште да се борат.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 2.87 зголемен на 3.00
  • Македонија да победи без да прими гол коефициент 2.50 зголемен на 2.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*