Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалификациите за СП кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 23:00 се сретнуваат селекциите на Еквадор и Уругвај. Домаќините се на последната позиција и во првото коло запишаа пораз од селекцијата на Аргентина, додека гостите се на второто место со три бода и учинок од 1 победа.

Еквадор – Уругвај – 1 @ 1.91 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Еквадор беше 2.40, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.91 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*