Специјал тикет за натпреварот Малта – Македонија

Малта и Македонија ќе се сретнат вечер од 20:45 часот на националниот стадион Та Qali.

Малта скоро и да нема повеќе надеж за пласман на ЕУРО, но искрено и тие не се надеваа многу на таков успех. Македонците пак, имаат една победа, два порази и реми во последното коло кое го остварија против селекцијата на Италија.

Македонците имаат големи амбиции, па веруваме дека и ќе успеат да земат три бода и на овој дуел.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 2
  • Миовски да постигне погодок
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*