Зголемени квоти за натпреварот Словачка – Лихтенштајн

Денес продолжуваат квалификациите за ЕП во Германија кое ќе се изигра следната година, а еден од денешните понудени дуели е натпреварот помеѓу Словачка и Лихтенштајн

Словачка во овие квалификации изигра пет натпревари и запиша 3 победи, 1 реми и 1 пораз, па на своето салдо имаат 10 бода, додека Лихтенштајн има само еден постигнат гол и сите пет изиграни дуели им се порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни спреми зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Скриниар да постигне гол со глава коефициент 7 зголемен на 7.50
  • 4-0 точен резултат коефициент 5.50 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*