Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц- група Ц кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Јуве Стабиа и Авелино. Домаќините во првото коло запишаа победа, додека гостите беа поразени.

Јуве Стабиа – Авелино – 2 @ 2.62 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Авелино беше 3.57, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 2.62 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*