Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

За овој понеделник ви ги претставуваме малерите и махерите од изминатото коло. Ова се најинтересните тикети кои ги издвоивме за вас.

Малер 1

Вистинска штета. Иако Португалците победија, овој играч типувал 2 и најмалку по еден погодок во двете полувремиња, но за жал во второто полувреме не се постигнат гол. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Овде имаме уште еден тикет кој не е добитен само за еден натпревар. Типувано е 1-3I&1-3II полувреме на натпреварот Флитвуд – Транмере, но во првото полувреме на овој дуел немаше голови.

Махер 1

Браво мајсторе. Овде имаме комбо тикет со четири натпревари и за уплата од 6.50 евра, овој играч си доби скоро 380 евра. За убаво да се трошат!

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Махер 2

Иако добивката не ни е позната и уплатата, може да кажеме дека имаме супер тикет. Типувано е на 3 натпревари со различни типови и одлични коефициенти. За среќа овој тикет е добитен, па на играчот му посакуваме уште вакви тикет. Браво!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*