Зголемени квоти за натпреварот Ваљадолид – Елче

Денес од 21:00 во рамките на шпанската Сегунда лига ќе се сретнат екипите на Ваљадолид и Елче.

Ваљадолид е на катастрофалната 20-та позиција со вкупно 3 бода и учинок од 1 победа, 0 реми и 3 порази, додека Елче има еден бод повеќе и се наоѓа на 15-то место.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Фидел да постигне погодок коефициент зголемен од 7 на 7.50
  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*