Зголемени квоти за натпреварот Словачка – Португалија

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Словачка и Португалија.

Мора да признаеме дека овде имаме дуел на две репрезентации кои се во фантастична форма поточно Словачка на овие квалификации имаат три победи и едно реми, а Португалија има четири последователни победи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Леао прв да постигне погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00
  • Португалија да победи во двете полувремиња коефициент 3.50 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*