Специјал тикет за натпреварот Грузија – Шпанија

Денес од 18:00 во рамките на квалификациите за ЕП во Германија ќе се сретнат селекциите на Грузија и Шпанија.

Грузија во овие квалификации игра просечно, а нивниот досегашен учинок е 1 победа, 1 реми и 1 пора.

Шпанците пак изиграа само два натпревари и на едниот успеаа да победат, додека на другиот запишаа пораз од Шкотска.

Ние за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • Двете селекции да добијат картон
  • 2/2
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*