Зголемени квоти за натпреварот Србија – Унгарија

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Србија и Унгарија.

Србите во овие квалификации изиграа три натпревари и запишаа две победи и едно реми, а ист таков учинок имаат и Унгарците, па овде имаме дуел на две селекции кои имаат по седум бода.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и возбудлив натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Варга да постигне прв погодок коефициент 12 зголемен на 13
  • 1-2 точен резултат коефициент 17 зголемен на 19

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*