Тикет на денот (понеделник, 04.09.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денес нема голема понуда на натпревари, а ние ќе го направиме вистинскиот избор за вас.

Нествет – Кеге – 1

Нествед оваа сезона има за цел да избори опстанок во лигата. Многу лошо ја започна сезоната и моментално е на последното место на табелата, па ова е шанса конечно да дојде до победа на домашен терен. Коге исто така го чека грчевита борба за опстанок. Се наоѓа на 1о-то место на табелата, но игра многу лошо, особено на гостувањата. Дуел на двата најлоши тимови во лигата, а предност има домаќинот поради домашниот терен. Нашиот предлог е Тип 1 со квота 1.75 во Mozzart.

Про Винчели – Лумезане – 0-2

Дуел од првото коло во Серија Ц каде очекуваме тврд натпревар со малку голови. Про Винчели е домаќин и поради тоа е благ фаворит, но според квалитетот овие два тима се израмнети. Двата тима ќе се борат за плеј-оф за повисок ранг и сакаат добро да ја отворат сезоната. Според традицијата на нивните меѓусебни дуели секогаш има малку голови, па нашиот предлог е 0-2 г со квота 1.70 во 22Bet.

Ашдод – Беитар Ерусалим – ГГ

Дуел на два тима кои во првото коло загубија и се без бодови, па овде гледаат шанса за првите бодови сезонава. Според квалитетот тимот од Ерусалим е благ фаворит, но Ашдод ја има предноста од домашен терен. Двата тима сакаат да се надигруваат со противникот, а тоа е предуслов за возбудлив и ефикасен меч. Поради тоа нашиот предлог е ГГ со квота  2.00 во 20Bet.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3655.95

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*