Тикет на денот (недела, 03.09.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денес има голема понуда за обложување, а ние ќе во помогнеме во изборот со предлог на одличен тикет.

Интер – Фиорентина – ГГ

Дерби на колото во Серија А, каде очекуваме возбудлив меч со многу голови со оглед на напаѓачкиот потенцијал на двата клуба. Интер направи многу промени во составот, но донесе адекватни замени и одлично ја отвори сезоната со две победи. Фиорентина оваа сезона игра добро, но има проблеми во одбраната. Нашиот предлог е ГГ со квота 1.80 во Mozzart.

Арсенал – Манчестер Јунајтед – 3+

Арсенал е тимот кој најмногу се засили во летниот преоден рок и дефинитивно е еден од главните кандидати за титулата. Оваа сезона ја започна таму каде што застана минатата сезона со две победи, но минатото коло киксна со Фулам на домашен терен. Манчестер Јунајтед иако донесе засилувања, сепак се уште не делува компактно и ја бара својата најдобра игра. Овие два тима по традиција играат натпревари со многу голови, па веруваме дека така ќе биде и овој пат. Нашиот предлог е 3+ со квота 1.80 во 22Bet.

Мец – Реимс – 2

Реимс оваа сезона игра одлично и сигурно ќе се бори за излез во Европа и сезоната ја отвори добро со две победи во првите три кола. Со победа на овој меч дополнително ќе се искачи на табелата, па сигурно ќе сака да ги освои трите бода. Од друга страна Мец оваа сезона ќе се бори за опстанок и игра лошо оваа сезона. Нашиот предлог е Тип 2 со 2.05 во 20Bet.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3656.64

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*