Зголемени квоти за натпреварот Селта – Реал Мадрид

Денес од 21:30 на „менито“ за обложување имаме натпревар од шпанската Ла Лига каде што во Виго ќе се сретнат екипите на Селта и Реал Мадрид.

Селта откако е започната сезоната запиша еден пораз и едно реми, додека Реал Мадрид има 100% позитивен учинок и во првите две кола запиша исто толку и победи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Двојна победа 2  коефициент зголемен од 4.50 на 4.75
  • Валверде да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 9.50 на 10.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*