Специјал тикет за натпреварот Лудогорец – Ајакс

Денес на програмата имаме натпревари од квалификациите за Лига Европа, а еден од поатрактивните ќе се игра во Разград каде што ќе се сретнат екипите на Лудогорец и Ајакс.

Домаќините беа елиминирани од квалификациите за ЛШ, па сега „среќата“ ќе мора да ја побараат во Лига Европа.

Гостите од друга страна во квалификациите за Европа се приклучуваат од ова коло и мора да признаеме дека имаат големи очекувања.

Ние за вас денес решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4.33, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повќе од 3.5 погодоци
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*