Зголемени квоти за натпреварот Антверп – АЕК

Денес од 21:00 на „менито“ за обложување имаме три натпревари од рамките на квалификациите за ЛШ, а еден од понудените дуели ќе се игра во Белгија помеѓу Антверп и АЕК.

Антверп се приклучува на овие квалификации од ова коло, додека АЕК мораше да го елиминира Динамо од Загреб на двомеч со вкупен резултат од 3-4 во корист на Грците.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-0 точен резултат коефициент 7.00 зголемен на 7.50
  • Зубер да постигне прв погодок коефициент зголемен од 9 на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*