Специјал тикет за натпреварот Раков – Копенхаген

Денес се игра првиот натпревар од последната квалфикациска рунда во Лигата на шампиони,  помеѓу Раков и Копенхаген.

Раков мора да признаеме дека е најпријатното изненадување во овие квалификации и успеа да елиминира три тимови, додека Копенахген беа подобри од Бреидаблик и Спарта Прага.

Овие две екипи се со големи амбиции, па затоа и очекуваме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*